نهال آلو اختری
نهال آلو اختری

نهال آلو اختری  نهالستان آرتین نهال زمان ورود میوه این نهال آلو به بازار در اواسط مرداد ماه است. تحمل خشکی برای این نهال کمی سخت است. بیشتر هوای معتدل و سردسیر مناسب این نوع نهال است .

نهال آلو کالیفرنیا
نهال آلو کالیفرنیا

نهال آلو کالیفرنیا  نهالستان آرتین نهال اندازه ای تقریبا درشت و گرد دارد،رنگ میوه نیز بنفش مایل به سیاه می باشد و از طعم بسیار خوبی برخوردار است و بیشتر برای تازه خوری و خشکبار مورد استفاده قرار میگیرد این کیفیت  بسیار خوب باعث شده این رقم در دسته ارقام بازار پسند قرار گیرد.

نهال انجیر بر دانه سفید
نهال انجیر بر دانه سفید

نهال انجیر بر دانه سفید نهالستان آرتین نهال یکی از ارقام ایرانی انجیر است. این محصول هم به صورت تازه خوری و هم به صورت خشکبار، قابلیت استفاده دارد. میوه ی  نهال انجیر سفید ، دارای شهرت جهانی است و در غرب به آن Iranian White Fig ، نیز گفته می شود.

نهال انجیر سیاه
نهال انجیر سیاه

نهال انجیر سیاه نهالستان آرتین نهال  یا درخت انجیر قرمز  یکی از درخت‌هایی است که به آبیاری بسیار حساس می‌باشد. و مدت و میزان آبیاری تاثیر زیادی بر کیفیت محصول و رشد این درختان خواهد داشت.

نهال گیلاس خوشه ای رژینا
نهال گیلاس خوشه ای رژینا

نهال گیلاس خوشه ای رژینا  نهالستان آرتین نهال از انواع تجاری گیلاس است و به دلیل خوشه ای بودن آن باردهی بالایی از نظر اقتصادی دارد. این نهال از نوع وارداتی بوده که به صورت اصلاح شده وارد ایران می‌شوند.

نهال انجیر برگ چناری
نهال انجیر برگ چناری

نهال انجیر برگ چناری نهالستان آرتین نهال  میوه داری مزه شیرینی ،  زود رس ، میزان قند 8/18 درصد است. به صورت خشک و تازه مصرف می شود.

نهال گوجه سبز مراغه
نهال گوجه سبز مراغه

نهال گوجه سبز مراغه نهالستان آرتین نهال را می توان از اوایل مرداد ماه برداشت  کرد. میوه ها تا آخر ماه دوم فصل بهار، یعنی اردیبهشت ماه بر روی شاخه های نهال و درخت می ماند. به همین علت، بعد از فروش گوجه سبز های نوبرانه، می توانید منتظر رسیدن آلو های مراغه باشید.

نهال زردآلو تخم مرغی
نهال زردآلو تخم مرغی

نهال زردآلو تخم مرغی نهالستان آرتین نهال  بهترین انتخاب برای افرادی می باشد که به میوه های زرد رنگ و شیرین علاقه مند می باشند و به دنبال یافتن میوه ای مفید و خوش طعم می باشند.

نهال زردآلو جهانگیری
نهال زردآلو جهانگیری

نهال زردآلو جهانگیری نهالستان آرتین نهال یک رقم تجاری است ، این نهال زردآلو در اواسط تابستان به سرعت رسیده و بالغ می شود میوه های نهال زردآلو بزرگ و بسیار قابل فروش است.

نهال زردآلو نادری
نهال زردآلو نادری

نهال زردآلو نادری نهالستان آرتین نهال یکی از انواع نهال هایی است که رشد متوسط و تاج گسترده ای دارد . پربازده بودن این نهال یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد. که شما باید به خوبی در مورد آن اطلاعات لازم را داشته باشید.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com