نهال انار بالگال
نهال انار بالگال

نهال انار بالگال نهالستان آرتین نهال میوه های این نهال انار بسیار درشت می باشد و قطر آنها هم به 5 سانتیمتر می رسد. همین ویژگی آن ارزش تجاری نهال را بالاتر برده است.

نهال انار فلش من
نهال انار فلش من

نهال انار فلش من نهالستان آرتین نهال یکی از ویژگی های اصلی این نهال در این است که درون و بیرون آن به رنگ صورتی می باشد.طعم میوه بسیار شیرین است. و دانه هایی هم که رد میوه این نهال وجود دارد تا حدودی نرم می باشد.

نهال انار گرین گلوب
نهال انار گرین گلوب

نهال انار گرین گلوب نهالستان آرتین نهال  طعم میوه های این نهال انار هم شیرین است و همین مورد از دیگر ویژگی های آن به شمار می رود. شما می توانید از میوه های این رقم هم در صادرات استفاده نمایید .جهت مشاوره قیمت نهال انار و خرید نهال انار تماس بگیرید.

نهال انار کراب
نهال انار کراب

نهال انار کراب نهالستان آرتین نهال شما با کاشت آن محصولات زیادی را از آن می توانید دریافت کنید. میوه های به وجود آمده در این نهال اندازه بسیار بزرگی دارد و عصاره آنها هم به رنگ قرمز می باشد. جهت مشاوره خرید نهال انار و قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

نهال انار کینگ
نهال انار کینگ

نهال انار کینگ نهالستان آرتین نهال  اینکه اندازه میوه های آنها چقدر می شود بستگی به شیوه مراقبتی شما از نهال دارد. پوست میوه این نهال از صورتی تیره تا قرمز هم می رسد و همین امر از جمله ویژگی های مهم آن به شمار می رود.جهت مشاوره خرید نهال انار و اطلاع از  قیمت نهال انار با ما تماس بگیرید. 

https://artinnahal.ir/%d9%86%d9%87%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%b1-%d9%81%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%a7/
نهال انار هوم

نهال انار هوم نهالستان آرتین نهال  میوه این نهال انار مایل به زرد می باشد که در برخی از وارد هم رنگ آن قرمز می گردد. از این حیث به انار هاکوبوتان ژاپنی ، انار قزاقستانی و انار اورست شباهت دارد. این انار گرمسیر است و در سواحل گرمسیری رشد می کند لذا خرید نهال انار  از این نوع پیشنهاد نمی شود.

نهال گردو یالووا
نهال گردو یالووا

نهال گردو یالووا نهالستان آرتین نهال یکی از انواع نهال هایی می باشد که به دلیل میوه های بسیار باکیفیت و عالی از محبوبیت زیادی برخوردار است. شما برای خرید نهال باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات خود را افزایش دهید.

نهال انار واندرفول
نهال انار واندرفول

نهال انار واندرفول  نهالستان آرتین نهال نهال انار واندرفول یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام انار در جهان می باشد. انار واندرفول پوست قرمز رنگی دارد و میوه های آن نیز به رنگ قرمز می باشند و بسیار آبدار و خوشمزه است.

نهال آلبالو مورنسی
نهال آلبالو مورنسی

نهال آلبالو مورنسی نهالستان آرتین نهال برای تولید آن از شیوه پیوند استفاده نموده اند. میوه های این نهال زودرس می باشد که پوست و آبمیوه آن هم قرمز است. این نهال رشد زیادی دارند و بعد از اینکه آن را کاشتید در سال دوم روی شاخه های آن که سیخک مانند است میوه های زیادی می دهد.

نهال آلو بوراکا
نهال آلو بوراکا

نهال آلو بوراکا  نهالستان آرتین نهال به علت محصول دهی بسیار زیادی که دارد، در بین باغداران شهرت بسیاری پیدا کرده است. این رقم دیرگل است و مقاومت بسیار عالی در برابر سرما از خود نشان میدهد.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com