نهال گوجه سبز سردرودی
نهال گوجه سبز سردرودی

نهال گوجه سبز سردرودی نهالستان آرتین نهال جزء نهال مناطق سردسیر کوهستانی و معتدل می باشد ولی در مناطق گرم هم می توان کشت کرد به شزطی که آبیاری منظم انجام شود

نهال گوجه سبز آذرشهر
نهال گوجه سبز آذرشهر

نهال گوجه سبز آذرشهر نهالستان آرتین نهال به دلیل میوه ان مرغوبیت دارد. میوه ای که شکلی شبیه به قلب و مزه ترش و شیرینی که وقتی اصطلاحا خیلی برسد. و جلوی نور آفتاب بر شاخه بماند. شیرین و زرد رنگ می شود.

نهال گوجه سبز ملایر
نهال گوجه سبز ملایر

نهال گوجه سبز ملایر نهالستان آرتین نهال  را می توان در مناطق سردسیر و نیمه سردسیر  و کوهستانی و معتدل کاشت نمود.

نهال گوجه سبز سلطانی
نهال گوجه سبز سلطانی

نهال گوجه سبز سلطانی نهالستان آرتین نهال قدرت رشد درخت نسبتاً کم، باردهی و عملکرد بسیار زیاد دارد. کیفیت میوه نیز به دلیل درشتی، رنگ خیره عالی می باشد.

نهال گوجه سبز برغان
نهال گوجه سبز برغان

نهال گوجه سبز برغان نهالستان آرتین نهال عمولا وقتی یک ساله باشد، میوه خوبی می دهد. که مقدارش خیلی نیست ولی به قدری هست که کیفیت محصول را به خوبی نشان دهد. از همین رو، این نهال جزو نهال هایی است که خیلی زود ثمره می دهد. و می توانید از میوه ترشش استفاده کنید.

نهال گوجه سبز تو سرخ
نهال گوجه سبز تو سرخ

نهال گوجه سبز تو سرخ نهالستان آرتین نهال ارتفاع متوسطی هم نیز دارد. میوه های این نهال را در هفته دوم خرداد ماه می توانید برداشت کنید.

نهال گوجه سبز اراک
نهال گوجه سبز اراک

نهال گوجه سبز اراک نهالستان آرتین نهال بهترین نهال گوجه سبز از مبداء اراک و نهالی ایرانی است.در هفته اول تیرماه میوه های آن می رسند که هر یک از نهال وزن زیادی بار می دهد .

نهال گوجه سبز اسرائیلی
نهال گوجه سبز اسرائیلی

نهال گوجه سبز اسرائیلی نهالستان آرتین نهال  از ارقام تجاری در دنیا محسوب می گردد. تعداد محصول گوجه سبز اسراییلی تجاری در واحد کیلوگرم در حدود ۸۰ عدد میباشد.

نهال گوجه سبز مراغه
نهال گوجه سبز مراغه

نهال گوجه سبز مراغه نهالستان آرتین نهال را می توان از اوایل مرداد ماه برداشت  کرد. میوه ها تا آخر ماه دوم فصل بهار، یعنی اردیبهشت ماه بر روی شاخه های نهال و درخت می ماند. به همین علت، بعد از فروش گوجه سبز های نوبرانه، می توانید منتظر رسیدن آلو های مراغه باشید.

نهال گوجه سبز سعدی
نهال گوجه سبز سعدی

نهال گوجه سبز سعدی نهالستان آرتین نهال گوجه سبز اصلاح شده ی سعدی زودبازده مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای گوجه سبز دارد. و از طرفی محصول تولید گردیده از این درخت گوجه سبز تجاری و بازار پسند می باشد.

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com