نهال گیلاس صورتی لواسان
نهال گیلاس صورتی لواسان

نهال گیلاس صورتی لواسان نهالستان آرتین نهال  بومی است و کشور سازنده این نهال ایران می‌باشد.محصول دهی نهال گیلاس صورتی لواسان در سال دوم کاشت می‌باشد. و میوه آن نیز در هفته‌های ابتدایی و اولیه تیر ماه خواهد رسید.

نهال گیلاس تکدانه سیاه
نهال گیلاس تکدانه سیاه

نهال گیلاس تکدانه سیاه  نهالستان آرتین نهال رنگ پوست گیلاس سیاه تکدانه قرمز تیره و مایل به سیاه می باشد. و رنگ گوشت آن نیز قرمز و بافت تقریبا سفتی دارد .و طعم آن شیرین و آبدار می باشد و یکی از رقم های مجلسی و بازار پسند است که مورد توجه خریداران قرار میگیرد.

نهال گیلاس خوشه ای رژینا
نهال گیلاس خوشه ای رژینا

نهال گیلاس خوشه ای رژینا  نهالستان آرتین نهال از انواع تجاری گیلاس است و به دلیل خوشه ای بودن آن باردهی بالایی از نظر اقتصادی دارد. این نهال از نوع وارداتی بوده که به صورت اصلاح شده وارد ایران می‌شوند.

نهال گیلاس پایه رویشی
نهال گیلاس پایه رویشی

نهال گیلاس پایه رویشی  نهالستان آرتین نهال از ارقام گیلاس اصلاح شده است . این گیلاس از انواع نهال گیلاس اصلاح شده و پر محصول بوده که از سال اول کاشت به بار مینشیند.

نهال گیلاس آنابلا
نهال گیلاس آنابلا

نهال گیلاس آنابلا نهالستان آرتین نهال دیر گل ده است. باردهی درخت پیش از موعد و ثابت است. میوه اش اندازه ای متوسط داشته، گرد اما کمی کشیده است و دم آن بلند است.

نهال گیلاس آمبرانس
نهال گیلاس آمبرانس

نهال گیلاس آمبرانس  نهالستان آرتین نهال درخت رشدی متوسط داشته و جنانچه تاج آن آزادانه رشد کند. به شکل قلب معکوس در می آیند.

نهال گیلاس پیش رس سیلویا
نهال گیلاس پیش رس سیلویا

نهال گیلاس پیش رس سیلویا  نهالستان آرتین نهال مقاومت آن در برابر بیماری‌ها خوب است و مشکلات زیادی در این زمینه ایجاد نمی‌کند. سیلویا معمولاً خود بارور است اما با یک شریک گرده افشانی مناسب محصول خوبی خواهد داشت. 

نهال گیلاس آرسینا
نهال گیلاس آرسینا

نهال گیلاس آرسینا  نهالستان آرتین نهال میوه بزرگ و قلبی شکل است و طرف خط میوه در بعضی از آنها صاف می باشد . بوست میوه . قرمز یا ارغوانی، براق با ضخامت متوسط و حساس با بسیار حساس به ترک خوردگی است.

نهال گیلاس بوتنرز اسپات
نهال گیلاس بوتنرز اسپات

نهال گیلاس بوتنرز اسپات  نهالستان آرتین نهال درختی پررشد با قامتی متوسط دارد. و دارای فصل گلدهی متوسط تا زود هنگام و مقاومتی خوب در مقابل یخ زدگی می باشد.

نهال گیلاس کاستور
نهال گیلاس کاستور

نهال گیلاس کاستور  نهالستان آرتین نهال دارای میوه ها بزرگ بوده و قلبی تا دایره شکل می باشند. رنگ پوست میوه, قرمز تیره نا سیاه بوده و میوه ها در ابتدا بسیار سفت هستند. اما در طول رسیدن به سرعت ملایم می شوند. 

کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به آرتین نهال است

مشخصات تماس

  • میاندوآب ، کوی رابری 
  • 0440000000
  • 09141812003
  • artinnahal@gmail.com